Code Center

آنتی شیطان,جنبش 313 - برخورد شدید با جشن های «عید الزهرا»

آنتی شیطان

برخورد شدید با جشن های «عید الزهرا»
اخبار مذهبی عید الزهرا جشن امامت آنتی شیطان به گزارش پایگاه خبری «پارس»، نهم ربیع الاول(امسال مصادف با یازدهم دی ماه) روز آغاز امامت حضرت مهدی(عج) است لیکن متاسفانه یک جریان افراطی که سرچشمه هایی از سوی ج
1 2 3 4 5 نسخه قابل چاپ
نوشته شده در تاریخ 1393/6/13 توسط کمیل کاظمی
به گزارش پایگاه خبری «پارس»، نهم ربیع الاول(امسال مصادف با یازدهم دی ماه) روز آغاز امامت حضرت مهدی(عج) است لیکن متاسفانه یک جریان افراطی که سرچشمه هایی از سوی جریانهای انحرافی داشت از دوران صفویه با استناد به روایت تاریخی مجعولی این روز را روز کشته شدن یکی از خلفا می داند و متاسفانه به جای آن که ...
بقیه در ادامه مطلب


گروه سياسي: يك سایت اصولگرا از آمادگی نهاد‌های امنیتی برای برخورد با برگزار کنندگان جشن موسوم به «عید‌الزهرا» خبر داده و گزارش کرده نهادهای امنیتی و انتظامی موظف شده‌اند با برپایی و برگزاری جشن‌های «مجعول»، «غیراخلاقی» و «وحدت شکن عید‌الزهرا» برخورد کنند.
برخورد شدید با جشن‌های «عید‌الزهرا»
به گزارش پایگاه خبری «پارس»، نهم ربیع الاول(امسال مصادف با یازدهم دی ماه) روز آغاز امامت حضرت مهدی(عج) است لیکن متاسفانه یک جریان افراطی که سرچشمه هایی از سوی جریانهای انحرافی داشت از دوران صفویه با استناد به روایت تاریخی مجعولی این روز را روز کشته شدن یکی از خلفا مي‌داند و متاسفانه به جای آن که این روز به بزرگداشت و مدح مقام حضرت مهدی(عج) اختصاص یابد به مجالس گناه بیشتر شباهت پیدا مي‌کند و مقدسات دیگر فرقه‌هاي اسلامی مورد اهانت و دشنام قرار مي‌گیرد.

همین مجالس وهن‌آمیز که به اسم تشیع در خانه‌ها و حتی دانشگاه‌ها و حوزه‌های علمیه برگزار می‌شود و به ظاهر مخفیانه! است خسارت بزرگی به مکتب راستین اهل بیت(ع) وارد کرده و ... در سالهای اخیر بیشتر توسط یک فرقه انحراقی ...که دفاتری در برخی کشورهای عربی و لندن دارد دنبال مي‌شود. اخیرا دفاتر شبکه‌هاي ماهواره ای وی در قم پلمب و عناصری از آن به دلیل برخی ارتباطات مشکوک نیز دستگیر شدند که در راستای اقدامات مقدماتی برای یازدهم دی ماه تلقی مي‌شود.

بر اساس برنامه ریزی که انجام شده نهادهای فرهنگی موظفند با تهیه محتوای غنی برای سخنرانان و ذاکرین اهل بیت(ع)، برای نهم ربیع سالجاری، مجالس، به مدح، مقام و منزلت امام دوازدهم(عج) پرداخته شود. از طرف دیگر، نهادهای امنیتی و انتظامی هم موظف شده اند به شدت با برپایی و برگزاری این مراسمات مجعول، غیراخلاقی و وحدت شکن برخورد نمایند به طوری که دستگیری، معرفی به نهادهای قضایی و زندان در دستور کار قرار گرفته است. لازم به ذکر است در پنجسال گذشته با برگزاری این جلسات به صورت علنی برخورد شده است لیکن در سال جاری نهادهای فرهنگی نیز ورود کرده و نهادهای امنیتی انتظامی نیز موظف به برخورد با این نوع جلسات حتی به صورت مخفی شده اند.

برچسب ها: ,,,
موضوعات
امروزی
آخرین مطالب
محبوب ترین ها
آرشیو مطالب
نظرسنجی
بیشترازکدام مطالب خوشتان می آید؟
پیوند ها
وصیت نامه شهدا
پیوند های روزانه
امکانات جانبی
آمار وبلاگ
بازديد امروز : 319
افراد آنلاين : 1
بازديد ديروز : 7
بازديد ماه : 495
بازديد سال : 495
کل بازديدها : 33417
مجموع اعضا : 31
تعداد مطالب : 60
تعداد نظرات : 37